Kroužek mladých Hasičů

Schůzky kroužku mladých hasičů jsou každou STŘEDU a PÁTEK

STŘEDA 17:00 - 18:00

PÁTEK 16:00 - 18:00

V současné době míváme tréninky každou středu a pátek. Ve středu většinou                         trénujeme za budovou ZŠ Masarykova ve Vratimově na tartanovém hřišti a v pátky nás najdete za   horní školou neboli ZŠ Datyňská 690.

Děti jsou rozděleny do tří skupin:

Přípravka, Mladší žáci a Starší žáci

Nejmenší děti, tzv. přípravka se zatím neúčastní závodů, ale věnují se například přípravě na závodění,   ale samozřejmě lehčí formou než starší děti.

Další dvě skupiny, závodící děti, jsou rozděleny na mladší a starší žáky a pravidelně vyjíždí na různé  hasičské soutěže.

S výjezdovou jednotkou funguje 5 dorostenců. Dorostenci kromě školících aktivit absolvují

různé exkurze a akce, jako například exkurze hasičské stanice v Porubě spojená s lezeckým výcvikem na umělé stěně.

Pro všechny zmiňované skupiny jsou pravidelně pořádány mimosoutěžní akce, jako například noci v hasičárně, exkurze do jiných hasičských stanic, dětské dny, setkání dětí a rodičů a jiné.

Taky máme skvělé instruktory, kteří nás učí vše jak nejlépe dovedou a tak, abychom si dumú vozili co nejvíce pohárů a medajlí.

Instruktorský tým:

Hlavní vedoucí: