Napsali o nás

<<Strana 2/4 >>

Článek o naší činnosti v roce 2009,Vratimovské noviny, 1.2.2010

Jak bývá zvykem, je konec roku obdobím bilancování a ohlížení se za uplynulým obdobím. Jaký byl uplynulý rok u vratimovských hasičů? Snad vám odpoví následující řádky.

Požár haly na armatury v Paskově, www.pozary.cz, www.novinky.cz, 5.1.2010

Hodnoty za mnoho milionů korun zachránili hasiči při úterním zásahu v požáru výrobní haly na armatury pro strojírenství a plynárenský průmysl v Paskově (okres Frýdek-Místek). Od dopoledne hořela část objektu zhruba o půdorysu 15 x 8 metrů, vysoká 6 metrů. Požár se obešel bez zranění.

Vratimovští hasiči hájí ideu bližnímu ku pomoci, MS Deník 1.7.2009

Vratimov - Budoucnost každého spolku závisí na dětech. To jsou slova Jana Němečka, starosty sboru dobrovolných hasičů z Vratimova. Práce s mládeží zde má vysokou úroveň i dlouhou tradici. Sbor začal pracovat s mladými hasiči před více než čtyřiceti lety a od té doby prošlo oddílem mnoho dětí, které jsou dnes členy sboru a zásahové jednotky.

Hasiči z celé republiky soutěžili ve Vratimově, MS Deník, 13.6.2009

S patnácti kilovým dýchacím přístrojem a nasazenou maskou a v kompletním zásahovém obleku včetně přilby. Tedy pěkně zatížení se pustili na trať účastníci hasičského víceboje TFA Vratimov Cup.

V noci hořelo ve firmě na třídění odpadu, MS Deník, 8.5.2009

Ostrava - Devět jednotek hasičů (13 vozidel a zhruba 60 hasičů) zasahovalo v noci na pátek v Ostravě-Kunčičích u požáru dopravníkového pásu a jímky na odpad v hale firmy na třídění odpadu. Požár se obešel bez zranění, předběžná škoda byla odhadnuta na jeden milion korun.

Nejtvrdší hasiči ve Vratimově přežili, MS Deník, 15.6.2008

Ostrava, Vratimov - Na dno svých sil si v sobotu sáhli desítky účastníků hasičského klání ve Vratimově.

Vratimovští hasiči se nenudí, Vratimovské noviny, 1.6.2008

Během čtyř měsíců 26 zásahů a událostí.